Šicí nitě

Tisk Email

UNIPOLY®

Šicí nitě UNIPOLY jsou vyrobeny z kvalitní polyesterové střiže. Jejich velkou předností je mnohostranné použití v konfekčním průmyslu a pro domácí šití. Mají nejlepší poměr cena - výkon námi produkovaných šicích nití a jsou naším základním produktem.

Další informace - šicí nitě UNIPOLY »»»

 

PROFIPOLY®

Jádrové šicí nitě PROFIPOLY mají speciální konstrukci, tak aby bylo dosaženo vysoké poměrné pevnosti a současně bavlněného omaku. Vysokopevnostní polyesterové hedvábí tvoří základ jednoduché příze a je opředeno střižovým polyesterem. Šicí nitě PROFIPOLY jsou určeny pro náročné aplikace.
Další informace - šicí nitě  PROFIPOLY »»»


COTOPOLY

Jádrové šicí nitě COTOPOLY spojují nenahraditelné vlastnosti bavlny a vlastnosti polyesterového vlákna. Vysokopevnostní polyesterové hedvábí tvoří základ jednoduché příze, které opředeno dluhovlákennou česanou bavlnou. Jsou určeny pro náročné aplikace a pro šití bavlněných, lněných výrobků a jejich směsí.
Další informace - šicí nitě COTOPOLY »»»


POLYTEX®

Texturované šicí nitě POLYTEX jsou vyrobeny z polyesterového vzduchem tvarovaného hedvábí, jsou elastické s vysokou krycí schopností. Jsou určeny pro spodní krycí a zajišťovací švy na overlocích. Jsou ideální pro šití spodního prádla, plavek, pletenin a sportovního ošacení.
Další informace - šicí nitě POLYTEX »»»


ULTRAPOLY

Šicí nitě ULTRAPOLY jsou vyrobeny z vysoce pevného polyesterového nekonečného vlákna. Mnohočetné vlákno požadované jemnosti je opatřeno zákrutem a následně je seskáno.  Mají nejlepší poměrnou pevnost z naší nabídky polyeterových nití a jsou určeny pro speciální aplikace.
Další informace - šicí nitě ULTRAPOLY »»»


Vrchní šicí nit

100% bavlna  -Další informace »»»

Lněné nitě

100% len - Další  informace »»»


Stehovka

Je určena pro stehování polotovarů - Další informace »»»

 

Technická nit

Strojní šicí nit pro uzavírání papírových pytlů - Další informace »»»


Dřevěné prodejní stojany

Další informace »»»


Plastové prodejní stojany

Další informace »»»