Novinky
EXPEDICE ZBOŽÍ V ZÁVĚRU ROKU 2022
Poslední expedice zboží v roce 2022 proběhne 16.prosince. První zboží v roce 2023 začneme expedovat 2.ledna. Děkujeme za pochopení a těšíme se na další spolupráci v novém roce. kolektiv pracovníků společnosti HAGAL s.r.o.    
číst více
archiv novinek

Vítejte na stránkách společnosti Hagal s.r.o.

Tisk Email

Společnost Hagal s.r.o. byla založena v roce 1993 se zaměřením na výrobu šicích nití z polyesterové střiže. V současné době vyrábíme šicí nitě a oděvní šňůry  v širokém sotimentu a z různých materiálů.
Výrobní proces začíná nákupem kvalitní suroviny od předních výrobců a musí splňovat vstupní standardy dle příslušných evropských norem. Následný výrobní proces je plně automatizován s laboratorní kontrolou kvality v jednotlivých fázích výroby. Výsledkem jsou kvaliní výrobky a spokojení zákazníci. Naší předností je idividuální přístup ke každému zákazníkovi. Kromě sortimentu dle našich katalogů vyrábíme také na zakázku v barevnosti dle zaslaného vzoru nebo dle vzorkovnice Pantone.
Našimi zákazníky jsou například výrobci oděvů, matrací, lůžkovin, bytového textilu, automobilových potahů, kožené galanterie a bot, velkoobchody s textilní galanterií, prodejny textilu a galanterie.
Výrobky dle našeho katalogu máme skladem a expedici realizujeme v nejkratším možném termínu předáním zásilky přepravní společnosti, která doručuje naše výrobky obvykle do 24 hod. 

 

_________________________________________________________________________________________________________________________Lužické hory a okolí Hrádku nad Nisou